UPUTE ZA PROVEDBU ŽUPANIJSKE RAZINE NATJECANJA IZ POVIJESTI
Autor: Mara Marasović Dundić, 18. 2. 2022.

U četvrtak, 10. ožujka 2022. održat će se Županijsko natjecanje iz povijesti u OŠ Visoka (Vrh Visoke 32, Split) s početkom u 10:00 (do 11:30).

Ulaz natjecatelja bit će omogućen od 9:15 (sa zapadnog ulaza u Školu) i to direktno u učionice kako bi se učenici na vrijeme rasporedili po kategorijama i učionicama. S obzirom na specifičnost održavanja natjecanja u uvjetima pandemije COVID-19 prozivka učenika održat će se ispred zapadnog ulaza u Školu. Zbog epidemioloških mjera mentori učenika neće ulaziti u školsku zgradu, ali će im ispred ulaza biti uručene zahvalnice za mentore učenika koji će sudjelovati na ovogodišnjem natjecanju.

Na vratima svake učionice nalazit će se popis učenika pripadajuće kategorije.

NAPOMENA MENTORIMA: molimo vas da prikupite i donesete ispravno popunjene i potpisane privole  o davanju suglasnosti za prikupljanje, obradu i objavu osobnih podataka:
a) učenika u svrhu sudjelovanja na natjecanju
b) mentora učenika
bez kojih učenici neće moći pristupiti natjecanju.

Obje suglasnosti predaju se povjerenstvu određene kategorije u učionici prije početka natjecanja.

Također, svi pozvani natjecatelji moraju, zbog popunjavanja Početnog obrasca natjecanja, znati svoj OIB te vas molimo da učenici unaprijed pripreme taj podatak.

Srdačno,

Zdenka Biliškov,
predsjednica Županijskog povjerenstva za natjecanje iz povijesti

Popis učenika pozvanih na Županijsku razinu natjecanja nalazi se pod OPŠIRNIJE!!!