Oproštaj od učenika osmih razreda i izbor Učenika generacije 2020./2021.
Autor: Mara Marasović Dundić, 30. 6. 2021.

Danas smo ispratili još jednu generaciju naših učenika. Uz svečanu dodjelu svjedodžbi učenicima osmih razreda proglasili smo i Učenika generacije a Povjerenstvo za odabir Učenika generacije ni ove godine nije imalo lagan zadatak.

Za Učenika generacije odabrana je učenica 8.a razreda, Hana Erceg. Hana je  je svojim odgovornim pristupom prema radu, uzornim ponašanjem na satu, kao i na svim aktivnostima koje je pohađala u našoj školi ostvarila zavidne rezultate.

Odličan uspjeh tijekom osnovnoškolskog obrazovanja bez ijedne zaključene vrlo dobre ocjene, uz tri izborna predmeta, dodatne nastave iz četiri predmeta te sudjelovanje u radu Školskog zbora i Klape OŠ Visoka, Glagoljicoljubaca te Debatnog kluba, s kojim je osvojila 1. mjesto na Međužupnijskom natjecanju, te 3. mjesto na Državnom natjecanju kao individualni natjecatelj zaista čine Hanu najboljim kandidatom za Učenika  generacije 2020./2021.

Našoj Hani i svim učenicima koji su s današnjim danom svoje osnovnoškolsko obrazovanje uspješno priveli kraju želimo mnogo sreće u daljnjem školovanju i budućem životu. Sretni smo što smo bili s vama svo ovo vrijeme, i od srca ponosni na sve vaše uspjehe. Draga djeco, sretno vam!