Započele prijave obrazovnih programa u sustavu NISpuSŠ
Autor: Mara Marasović Dundić, 25. 6. 2021.

Danas, 25. lipnja 2021. godine započele su prijave obrazovnih programa u sustavu NISpuSŠ. Ogledne ljestvice poretka bit će vidljive nakon 22:00 sata.

VAŽNO!!! sustav se sinkronizira s eMaticom škole jednom dnevno, te će sve promjene unesene u eMaticu škole tijekom dana u sustavu NISpuSŠ učenicima biti vidljive tek nakon 22:00 sata istoga dana (npr. prosjek na kraju ove školske godine, dodatni bodovi i sl.)

Obrazovni programi moći će se prijavljivati sve do 7. srpnja 2021., uz iznimku onih obrazovnih programa koji zahtijevaju dodatne provjere, a koji će se moći prijavljivati do 28. lipnja 2021.

VAŽNO!!! (odnosi se samo na škole koje zahtijevaju dodatne provjere darovitosti, sklonosti i  sposobnosti) - Svi učenici koji planiraju odabrati škole koje zahtijevaju dodatne provjere MORAJU do toga dana (ponedjeljak, 28.6.2021.) tu školu uvrstiti na popis svojih odabira te POTVRDITI (najčešće mailom) svoj dolazak na dodatne provjere. Detaljne informacije pogledajte na službenoj WEB stranici škole koju želite prijaviti.  Ukoliko u ponedjeljak ta škola ne bude na popisu učenikovih odabira, naknadno se neće moći prijaviti u nju. Dodatne provjere provodit će se u periodu od 29.6.2021. do 1.7.2021.

Konačne ljestvice poretka za sve programe bit će generirane 10. srpnja 2021. godine. Svi učenici koji žele prijaviti obrazovne programe i upisati se u ljetnome roku, moraju ih prijaviti u gore navedenim rokovima te poštovati i ostale rokove navedene u publikaciji. Cijeli postupak prijava detaljno je opisan u publikaciji „Prijave i upisi u srednje škole za školsku godinu 2021./2022. – Idemo u srednju!“ te molimo sve učenike i roditelje da dobro prouče postupak prijava i  upisa.

Za sve eventualne nejasnoće javite se razrednicima ili mailom na visoka@os-visoka-st.skole.hr