Čestitke učenici generacije!
Autor: Mara Marasović Dundić, 26. 5. 2022.

I ove školske godine smo u našoj školi birali Učenika generacije. Za učenika generacije predloženo je šestero učenika: Bruna Bodrožić, Hana Krajinović, Jakov Luković te Nola Antić, Nika Katić i  Ivan Milić. Povjerenstvo sastavljeno od učitelja razredne nastave, učitelja predmetne nastave, stručnih suradnika škole, predstavnika Vijeća roditelja  i dvije učenice predstavnice 8.a i 8.b odjela nije imalo lagan zadatak, jer su svi kandidati u proteklih osam godina ostvarili razne uspjehe i iznimne rezultate u određenim područjima. Ipak, s obzirom da je trebalo odabrati onog najuspješnijeg između svih šest kandidiranih učenika, uzimajući u obzir sve propozicije, za učenika generacije 2021. /2022. izabrana je učenica 8.a odjela, NOLA ANTIĆ.

Učenica Nola Antić svestrana je u svemu - nastavi, izvannastavnim i izvanškolskim aktivnostima. Tijekom dosadašnjeg školovanja sudjelovala je na brojnim natjecanjima, postizala izvrsne rezultate – kako u školskim tako i u izvanškolskim aktivnostima, glazbenoj školi te pogotovo u plivanju kojim se već godinama bavi.

Nola je uljudna i pristojna u svakom pogledu,  spremna izvršiti točno i savjesno sve postavljene obveze. Ističe se kao dobar i nesebičan prijatelj, uvijek spremna pomagati drugima učenicima. Uvjereni smo da će učenica Nola Antić u svom daljnjem školovanju dostojno predstavljati svoju osnovnu školu.

Draga Nola bravo i sretno ti!