preskoči na sadržaj

Osnovna škola Visoka Split

Login
Logo OŠ Visoka

e-Twinning

SafetyNet

CENTAR IZVRSNOSTI

2017. 2018. 2019.

2020. 2021.

 

Pojektni dan 2017.

"I mi jedemo odgovorno!"

Projektni dan 2017.

Zdravi i veseli bili!

Projektni dan 2016.

Od otpada do igračke

Projektni dan 2015.

Stari Split

Projektni dan 2014.

Voda - izvor života

Projektni dan 2013.

Godina održive energije

Projektni dan 2012.

Obnovljivi izvori energije

 

Najskockaniji web

Split u ijadu koluri

Facebook škole

Brojač posjeta
Ispis statistike od 26. 9. 2010.

Ovaj tjedan: 83
Danas: 14
Eko škola

Kurikulum i GPiP
Kućni red škole
Korisni linkovi

 

Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Popis učenika pozvanih na Županijske razine natjecanja
Autor: Mara Marasović Dundić, 7. 3. 2022.

Čestitamo svim učenicima i njihovim mentorima na postignutim rezultatima, želimo im uspjeh u natjecanjima koja slijede!

NATJECANJE

IME I PREZIME UČENIKA

RAZRED

IME I PREZIME MENTORA

GEOGRAFIJA

Lucija Lela

6.

Marija Parlov

GEOGRAFIJA

Ante Roso

6.

Marija Parlov

GEOGRAFIJA

Marko Bilobrk

7.

Marija Parlov

GEOGRAFIJA

Ante Vrdoljak

7.

Marija Parlov

HRVATSKI JEZIK

Mia Filipović

7.

Karmen Guć

INFORMATIKA

Duje Đerek

5.

Ksenija Perišić

INFORMATIKA

Andrej Bartulin

6.

Marica Brzica

INFORMATIKA

Mia Bašić

6.

Marica Brzica

INFORMATIKA

Daniel Kvesić

6.

Marica Brzica

INFORMATIKA

Karla Rogošić

6.

Marica Brzica

INFORMATIKA

Mia Filipović

7.

Ksenija Perišić

INFORMATIKA

Tomislav Erceg

8.

Diana Galić

KEMIJA

Mia Filipović

7.

Mira Voloder

KEMIJA

Nola Antić

8.

Mira Voloder

MATEMATIKA

Mia Bašić

6.

Marica Brzica

MATEMATIKA

Antea Pavičić

6.

Marica Brzica

MATEMATIKA

Karla Rogošić

6.

Marica Brzica

MATEMATIKA

Ante Roso

6.

Marica Brzica

MATEMATIKA

Ante Aračić

7.

Danijela Pereža

MATEMATIKA

Mia Filipović

7.

Danijela Pereža

MATEMATIKA

Antić Nola

8.

Marica Brzica

POVIJEST

Jakov Luković

8.

Zdenka Biliškov

POVIJEST

Ivan Milić

8.

Zdenka Biliškov

MLADI TEHNIČARI

Ana Milić

5.

Ksenija Perišić

MLADI TEHNIČARI

Antea Pavičić

6.

Ksenija Perišić

MLADI TEHNIČARI

Duje Mijić

7.

Ksenija Perišić






[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju